Tani nocleg na Starym Mieście w Krakowie? Tak, to możliwe

KrakówBędąc w Krakowie warto wybrać takie miejsce noclegowe, które swoim klimatem będzie idealnie odpowiadało klimatowi całego miasta. Wiele osób twierdzi, że w Krakowie czuje się jak w domu. Każdy więc, kto po długim dniu zwiedzania chciałby odpocząć w ciepłych, przytulnych i klimatycznych wnętrzach, w których naprawdę poczuje się jak w domu, powinien zatrzymać się w jednym z krakowskich apartamentów. A jeśli przytulne i komfortowe apartamenty w Krakowie to tylko apartamenty Antique Apartments.

Wysoki standard, niska cena

Większość apartamentów Antique Apartments mieści się w zabytkowych kamienicach Starego Miasta. Niektóre z nich oddalone są od Rynku Głównego o zaledwie 50 m. Każdy z nich oferuje gościom wysoki standard wyposażenia oraz komfort mieszkania. Ciepłe i przytulne wnętrza dają poczucie spokoju i intymności, których tak potrzeba po całym dniu spędzonym wśród gwarnych uliczek Krakowa. Słysząc Stare Miasto i Rynek Główny można wyciągnąć wniosek, że za tak dobrze zlokalizowane apartamenty w Krakowie trzeba dość sporo zapłacić. Okazuje się jednak, że wybór apartamentów Antique Apartments to sposób na naprawdę niedrogi nocleg w Krakowie, szczególnie jeśli skorzysta się z jednej z wielu promocji.

 

Czy faktycznie niedrogo?

Ceny apartamentów Antique Apartments wahają się od około 200 do niecałych 900 zł za dobę. Zanim jednak ktoś powie, że nie są to zbyt niskie ceny powinien wziąć pod uwagę to, że są to ceny za apartamenty o różnej wielkości, różnym wyposażeniu i przeznaczone dla różnej liczby osób. Przy opcji 2 osoby w apartamencie typu studio koszt noclegu za osobę wynosi 100 zł. Mowa tu oczywiście o cenie bez promocji. Za osobę w apartamencie z jedną sypialnią, przy założeniu, że korzystać z niego będą 4 osoby, zapłacimy już około 22-25 zł mniej. Jeżeli z kolei zamieszkamy w apartamencie z dwiema sypialniami, cena za osobę spadnie do 65-70 zł. Oczywiście licząc na bardzo wysoki standard, za nocleg w Krakowie zapłacimy nieco więcej, ale to przecież jest sprawą oczywistą.

 

Dla kogo promocje?

Jeśli komuś zaprezentowane wyżej ceny wciąż wydają się wysokie powinien koniecznie skorzystać z oferowanych przez Antique Apartments promocji. Ich szczegółowy opis można znaleźć na stronie http://www.antiqueapartments.pl/ w zakładce Promocje i Pakiety. Warto je przejrzeć jeszcze przed wyjazdem, bo zaoszczędzić można naprawdę dużo. W związku z tym, że apartamenty Antique Apartments przygotowane są na przyjęcie zarówno pojedynczych osób, jak też par, grup przyjaciół a także całych rodzin, promocje również skrojone są na różne potrzeby. Zaoszczędzić mogą na pewno Ci, którzy planują podróż do Krakowa z dużym wyprzedzeniem. Na korzystne rabaty załapią się także Ci, którzy są pewni daty przyjazdu. Antique Apartments oferują ponadto promocję dla tych, którzy wybierają się do Krakowa z rodziną, jak też dla tych, którzy do stolicy Małopolski udają się w interesach. W dobrej sytuacji znajdują się także te osoby, które planują odwiedzić Kraków na jesieni (listopad-grudzień), albo w zimie (styczeń-luty). W zależności od rodzaju promocji można uzyskać od 10% aż do 20% zniżki.

Tags: ,

Skomentuj

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.